GÜNDEM

Özerdem’den Milletvekili Taytak’a teşekkür

 

Özerdem’den Milletvekili Taytak’a teşekkür

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Hüseyin Aydın’ı ziyaret etti. Ziyarette Afyonkarahisar Sigorta Acenteleri Derneğinin TARSİM ile ilgili talep ve istekleri iletildi.
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Hüseyin Aydın’ı ziyaret etti. Ziyarette Afyonkarahisar Sigorta Acenteleri Derneğinin TARSİM ile ilgili talep ve istekleri iletildi.  MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar Sigorta Acenteleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Özerdem’in talebi üzerine, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Hüseyin Aydın’ı ziyaret etti. Ziyarete, Afyonkarahisar Sigorta Acenteleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Özerdem, Genel Sekreter Durmuş Gümüş, Afyonkarahisar Sigorta Acenteleri Derneği Şuhut Temsilcisi Selçuk Akkoç, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Ahmet Beşkardeş katıldı. Özerdem’den Milletvekili Taytak’a teşekkür Ziyarette Afyonkarahisar Sigorta Acenteleri Derneğinin TARSİM ile ilgili talep ve istekleri Genel Müdür ile paylaşıldı. Afyonkarahisar Sigorta Acenteleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Özerdem, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Hüseyin Aydın’a sektör ile ilgili yaşadıkları sıkıntıları dile getirdi. Özerdem, “Milletvekilimiz Mehmet Taytak Bey’in Afyonkarahisar ziyaretleri sırasında Sigorta Acenteliğimizi ziyaret etmişti. Kendisine yaşadığımız sıkıntıları dile getirmiştik. Bugünde sağ olsunlar, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Hüseyin Aydın’ı ziyaret ederek istek ve taleplerimizi iletme fırsatı bulduk. Sigorta Acenteleri Derneği olarak Milletvekilimiz Taytak’a teşekkür ediyorum” dedi.  Taleplerimizi Genel Müdür Hüseyin Aydın’a ilettik Heyetin talep ve isteklerinin iletildiği ziyarette konuşan Milletvekili Taytak, “Bölgemizde üretim yapan çiftçilerimizin Tarım Kredi Kooperatiflerinden taleplerini ve Afyonkarahisar’da Sigorta Acentelerinin TARSİM ile ilgili isteklerini Genel Müdürümüz Hüseyin Aydın’la görüştük. Görüşmede Genel Müdürümüz çiftçilerimizle ilgili 4 aydır uygulamada olan konuları aktardı. Bu uygulamalar; 1 dekar başına ne kadar girdi maliyeti varsa, tam destek verilecek. Teminat düzenlemeleri daha esnek olacak, memur kefil düzenlemeleri kalkacak ihtiyari olacak. İcra işlemleri uygulanmayacak, yapılandırmaya gidilecek. Borcu olan çiftçi borcunu defaten öderse hiç faiz uygulanmayacak. Borcunun %10-20-30 ödeyenlere 68 aya kadar vadelendirme yapılacak. Tarımsal üretimin devamı noktasında her zaman üreticimizin yanında olacağım” diye konuştu.   Aydın, “Çiftçilerimize çok güzel müjdeler olacak” Ziyaretten dolayı Milletvekili Mehmet Taytak’a ve beraberindeki heyete teşekkür eden Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Hüseyin Aydın, önümüzdeki günlerde çiftçilere çok güzel müjdeler olacağını belirtti. Genel Müdür Aydın, “Başta Gübre ile ilgili ve arpa buğday eken çiftçilerimiz ile ilgili çalışmalarımız var. Tarım alanında her türlü proje üstünde çalışmaktayız” dedi. Milletvekili Mehmet Taytak ziyaret sonrasında Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Hüseyin Aydın’a Afyon mermerinden yapılmış haşhaş motifli Türk bayrağı hediye edildi.
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Hüseyin Aydın’ı ziyaret etti. Ziyarette Afyonkarahisar Sigorta Acenteleri Derneğinin TARSİM ile ilgili talep ve istekleri iletildi.

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Hüseyin Aydın’ı ziyaret etti. Ziyarette Afyonkarahisar Sigorta Acenteleri Derneğinin TARSİM ile ilgili talep ve istekleri iletildi. 

MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar Sigorta Acenteleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Özerdem’in talebi üzerine, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Hüseyin Aydın’ı ziyaret etti. Ziyarete, Afyonkarahisar Sigorta Acenteleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Özerdem, Genel Sekreter Durmuş Gümüş, Afyonkarahisar Sigorta Acenteleri Derneği Şuhut Temsilcisi Selçuk Akkoç, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Ahmet Beşkardeş katıldı.

Özerdem’den Milletvekili Taytak’a teşekkür
Ziyarette Afyonkarahisar Sigorta Acenteleri Derneğinin TARSİM ile ilgili talep ve istekleri Genel Müdür ile paylaşıldı. Afyonkarahisar Sigorta Acenteleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Özerdem, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Hüseyin Aydın’a sektör ile ilgili yaşadıkları sıkıntıları dile getirdi. Özerdem, “Milletvekilimiz Mehmet Taytak Bey’in Afyonkarahisar ziyaretleri sırasında Sigorta Acenteliğimizi ziyaret etmişti. Kendisine yaşadığımız sıkıntıları dile getirmiştik. Bugünde sağ olsunlar, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Hüseyin Aydın’ı ziyaret ederek istek ve taleplerimizi iletme fırsatı bulduk. Sigorta Acenteleri Derneği olarak Milletvekilimiz Taytak’a teşekkür ediyorum” dedi. 

Taleplerimizi Genel Müdür Hüseyin Aydın’a ilettik
Heyetin talep ve isteklerinin iletildiği ziyarette konuşan Milletvekili Taytak, “Bölgemizde üretim yapan çiftçilerimizin Tarım Kredi Kooperatiflerinden taleplerini ve Afyonkarahisar’da Sigorta Acentelerinin TARSİM ile ilgili isteklerini Genel Müdürümüz Hüseyin Aydın’la görüştük. Görüşmede Genel Müdürümüz çiftçilerimizle ilgili 4 aydır uygulamada olan konuları aktardı. Bu uygulamalar; 1 dekar başına ne kadar girdi maliyeti varsa, tam destek verilecek. Teminat düzenlemeleri daha esnek olacak, memur kefil düzenlemeleri kalkacak ihtiyari olacak. İcra işlemleri uygulanmayacak, yapılandırmaya gidilecek. Borcu olan çiftçi borcunu defaten öderse hiç faiz uygulanmayacak. Borcunun %10-20-30 ödeyenlere 68 aya kadar vadelendirme yapılacak. Tarımsal üretimin devamı noktasında her zaman üreticimizin yanında olacağım” diye konuştu.  

Aydın, “Çiftçilerimize çok güzel müjdeler olacak”
Ziyaretten dolayı Milletvekili Mehmet Taytak’a ve beraberindeki heyete teşekkür eden Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Hüseyin Aydın, önümüzdeki günlerde çiftçilere çok güzel müjdeler olacağını belirtti. Genel Müdür Aydın, “Başta Gübre ile ilgili ve arpa buğday eken çiftçilerimiz ile ilgili çalışmalarımız var. Tarım alanında her türlü proje üstünde çalışmaktayız” dedi.
Milletvekili Mehmet Taytak ziyaret sonrasında Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Hüseyin Aydın’a Afyon mermerinden yapılmış haşhaş motifli Türk bayrağı hediye edildi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve afyonunsesi.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.