GÜNDEM

PANCAR EKİCİLERİ KOOPERATİFİ MALİ GENEL KURULUNU YAPTI

 

PANCAR EKİCİLERİ KOOPERATİFİ MALİ GENEL KURULUNU YAPTI

Afyonkarahisar Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin mali genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. Olaysız tamamlanan mali kurulun ardından üyelere yemek ikramında bulunuldu.
Afyonkarahisar Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin mali genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. Olaysız tamamlanan mali kurulun ardından üyelere yemek ikramında bulunuldu.  Afyonkarahisar Pancar Ekicileri Kooperatifinin olağan mali genel kurul toplantısı Oruçoğlu Termal Otel’de gerçekleştirildi. Afyonkarahisar Pancar Ekicileri Kooperatifi 42’inci Olağan Mali Genel Kurulu gerçekleştirildi. Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ila başladı. Genel kurula kooperatif ortağı çiftçiler katıldı. Gündemde yer alan maddeler çerçevesinde Genel Kurul Divanına tutanağı imzalama yetkisi oya sunuldu, yetki oybirliği ile divana verildi. Programda konuşan Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Eroğlu, “Kooperatifimiz ortaklarına götürdüğü hizmet ağını daha da genişleterek kaliteli ve uygun koşullarda hizmet vermenin gururunu ve sevincini sizlerle birlikte yaşamaktadır. Kooperatifimiz 31 Pancar Kooperatifi arasında layık olduğu ön sıralarda ki yerini almıştır. Takdir edersiniz ki, ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik şartlara rağmen üyelerimizi ihtiyacı olan her türlü tarımsal girdilerini temin etmek için gerekli gayreti göstermektedir. Siz değerli ortaklarımızın uzun yıllardır görülmemiş olan fiyat artışları karşısında ve tedarik sorunlarının yaşandığı bir dönemde üretimlerine ara vermeden devam edebilmeleri için tüm kaynaklarımızı seferber ettik ve tüm şartları zorladık, inandık ki daha çok üretip daha çok kazanacaksınız biz de elimizi sizler için taşın altına koyduk.Ayrıca sizlerin fire ve polar analizlerinin takip edilmesi amacıyla ücretlerini kooperatifimiz tarafından ödenen çalışanlarımız vasıtasıyla Doğuş Afyon Şeker Fabrikasına teslim ettiğiniz pancarların takibini yaptık. 2021 faaliyet yılında sizlerin talep ve ihtiyaçlarına istinaden mağazalarımızda hamal istihdam ederek, tarımsal ihtiyaçlarınızı almak üzere mağazalarımıza geldiğinizde eliniz değmeden tüm ürünleri araçlarınıza teslim etmeye başladık. 2021 faaliyet yılında ortaklarımıza malzeme satışlarında uygulanan vade farkları ve gecikme faizi oranları piyasa şartlarının oldukça altında tespit edilmiş olup, ortaklarımızın piyasa şartlarına göre çok daha makul düzeydeki oranlarla alışveriş yapmaları sağlanmıştır. 2021 faaliyet yılında gerçekleşen rakamlar kooperatifimizin sağlam bir ekonomik yapıya sahip olduğunu göstermektedir. Kooperatifimiz güçlü ve emin adımlarla ilerleyerek gelecek yıllarda da kesintiye uğramadan karşılanmaya devam edecektir. Tarımsal üretimlerinizdeki ihtiyaçlarınızı bu hususta emeği geçen kooperatif yönetim ve denetin kurulu üyelerine ve kooperatif çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Devletten hiçbir destek almadan her geçen yıl daha da büyüyerek güçlenen kooperatifimiz siz ortaklarımızın ihtiyaçlarını karşılayarak, sizlerden aldığımız destek ve güçle daha fazla hizmet etmeye devam edecektir” diye konuştu. Soru cevap şeklinde devam eden genel kurul yemek ikramıyla birlikte sona erdi.
Afyonkarahisar Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin mali genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. Olaysız tamamlanan mali kurulun ardından üyelere yemek ikramında bulunuldu.

Afyonkarahisar Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin mali genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. Olaysız tamamlanan mali kurulun ardından üyelere yemek ikramında bulunuldu.
  Afyonkarahisar Pancar Ekicileri Kooperatifinin olağan mali genel kurul toplantısı Oruçoğlu Termal Otel’de gerçekleştirildi.

Afyonkarahisar Pancar Ekicileri Kooperatifi 42’inci Olağan Mali Genel Kurulu gerçekleştirildi. Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ila başladı. Genel kurula kooperatif ortağı çiftçiler katıldı. Gündemde yer alan maddeler çerçevesinde Genel Kurul Divanına tutanağı imzalama yetkisi oya sunuldu, yetki oybirliği ile divana verildi. Programda konuşan Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Eroğlu, “Kooperatifimiz ortaklarına götürdüğü hizmet ağını daha da genişleterek kaliteli ve uygun koşullarda hizmet vermenin gururunu ve sevincini sizlerle birlikte yaşamaktadır. Kooperatifimiz 31 Pancar Kooperatifi arasında layık olduğu ön sıralarda ki yerini almıştır. Takdir edersiniz ki, ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik şartlara rağmen üyelerimizi ihtiyacı olan her türlü tarımsal girdilerini temin etmek için gerekli gayreti göstermektedir. Siz değerli ortaklarımızın uzun yıllardır görülmemiş olan fiyat artışları karşısında ve tedarik sorunlarının yaşandığı bir dönemde üretimlerine ara vermeden devam edebilmeleri için tüm kaynaklarımızı seferber ettik ve tüm şartları zorladık, inandık ki daha çok üretip daha çok kazanacaksınız biz de elimizi sizler için taşın altına koyduk.Ayrıca sizlerin fire ve polar analizlerinin takip edilmesi amacıyla ücretlerini kooperatifimiz tarafından ödenen çalışanlarımız vasıtasıyla Doğuş Afyon Şeker Fabrikasına teslim ettiğiniz pancarların takibini yaptık. 2021 faaliyet yılında sizlerin talep ve ihtiyaçlarına istinaden mağazalarımızda hamal istihdam ederek, tarımsal ihtiyaçlarınızı almak üzere mağazalarımıza geldiğinizde eliniz değmeden tüm ürünleri araçlarınıza teslim etmeye başladık. 2021 faaliyet yılında ortaklarımıza malzeme satışlarında uygulanan vade farkları ve gecikme faizi oranları piyasa şartlarının oldukça altında tespit edilmiş olup, ortaklarımızın piyasa şartlarına göre çok daha makul düzeydeki oranlarla alışveriş yapmaları sağlanmıştır. 2021 faaliyet yılında gerçekleşen rakamlar kooperatifimizin sağlam bir ekonomik yapıya sahip olduğunu göstermektedir. Kooperatifimiz güçlü ve emin adımlarla ilerleyerek gelecek yıllarda da kesintiye uğramadan karşılanmaya devam edecektir. Tarımsal üretimlerinizdeki ihtiyaçlarınızı bu hususta emeği geçen kooperatif yönetim ve denetin kurulu üyelerine ve kooperatif çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Devletten hiçbir destek almadan her geçen yıl daha da büyüyerek güçlenen kooperatifimiz siz ortaklarımızın ihtiyaçlarını karşılayarak, sizlerden aldığımız destek ve güçle daha fazla hizmet etmeye devam edecektir” diye konuştu. Soru cevap şeklinde devam eden genel kurul yemek ikramıyla birlikte sona erdi.

Afyon HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve afyonunsesi.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.